«НІЧ МУЗЕЇВ 2022» У СУМАХ: ЩО ЦІКАВОГО ЧЕКАЄ НАС 21 ТРАВНЯ І ЯК ЗМІНИВСЯ ФЕСТИВАЛЬ

В суботу, 21 травня, в Сумах відбудеться щорічний фестиваль «Ніч музеїв». На заваді не стали ні важки часи, ні обмеження, адже ця унікальна подія несе не тільки розважальний, а й соціальний характер. Нагадаємо, що «Ніч музеїв» – всесвітня акція, приурочена до Міжнародного дня музеїв. Детальніше про подію на сайті sumy-trend.in.ua.

Попри військовий стан,  фестиваль в цьому році вирішили не відміняти, правда, організатори пообіцяли, що традиційна подія відбудеться в дещо іншому форматі. Звичайно, тематика також буде дещо відрізнятися, адже наша країна зараз згуртована навколо спільної перемоги над ворогом і дух патріотизму та незламного бажання панувати на власній землі притаманний кожному справжньому українцю.

«Ніч музеїв 2022» відбудеться 21 травня

«Ніч музеїв» проводиться в Сумах сьомий рік поспіль. За словами заступника директора організаторі, «Агенції промоції Суми» СМР Ольги Скрипник, в непростий для нашої країни та міста час фестиваль вирішили зробити на прохання митців.

Всі події будуть регламентуватися по часу, враховуючи комендантську годну, а також відвідувачів проінформують про найближчі укриття в разі повітряної тривоги. До речі, деякі локації знаходяться у підвальних приміщеннях, але така практика була і у минулі роки, тому відвідувачі «Ночі музеїв» особливих змін у форматі улюбленого фестивалю не відчують.

Ольга Скрипник запевняє, що організатори отримали від міської влади всі необхідні дозвільні документи для проведення масових заходів, і тепер готові порадувати містян цікавими та соціально-значущим подіями в різних локаціях міста – як на відкритому повітрі, так і у приміщеннях.

«Усього задіяна 21 локація, включаючи Ботанічний сад СумДПУ та їх музеї», – розповідає Ольга Скрипник. Також організатори вже визначилися з програмою «Ночі музеїв 2022», а вона буде , як і завжди, цікавою та обширною.

В рамках фестивалю протягом усього дня гості зможуть відвідувати екскурсії, театральні вистави, спостерігати арт-перфоманси і насолоджуватися вуличними інсталяціями. Кожен обере для себе те, що йому цікаво та резонує, але приємні та незабутні враження гарантовано всім.

На фестивалі буде чим зайнятися дітям та дорослим. Наприклад, для маленьких непосид  театр «Нянкіни» підготував «Казки у валізі» – спектакль на основі українських народних казок. 

До речі, багато подій будуть відбуватися у живописному та креативному ARTдворику на Воскресенській, 6. Так, в розташованій тут галереї  «bureauArt» відбудеться виставка-продаж в підтримку тих, хто боронить нашу країну на передовій – «Повернення. Мистецтво для ЗСУ». Відвідувачі зможуть придбати твори відомих митців України, Польщі та Голландії у підтримку нашої перемоги. Всі виручені кошти будуть направлені на потреби наших військових та підтримку родин загиблих.

Програма фестивалю «Ніч музеїв 2022» у Сумах (facebook.com/NightOfMuseumsSumy)

Comments

.,.,.,.