Суми та вистави. Як наразі складаються справи з концертною діяльністю у місті?

Різноманітні культурні програми є невід’ємною частиною життя міста. Суми – виключення у цьому питанні. Сюди регулярно приїздили оркестри, виконавці та театральні групи з метою подарувати людям посмішку та гарні спогади. Проте останні місяці нашого життя внесли деякі корективи у ці плани. Більш детально про ситуацію на сайті sumy-trend.

До прикладу, 25 травня, у Сумському академічному театрі імені Щепкіна мав відбутися ROCK MOZART LE CONCERT. Всесвітньовідома рок-опера про життєвий шлях австрійського композитора вже відвідувала місто декілька разів та збирала повні зали глядачів. Яскраві номери, пишні вбрання та неймовірна режисура залишала по собі незабутні враження.

Проте, останні роки дану подію вже неодноразово доводилося переносити. Спочатку це відбувалося через ковідні обмеження, а нині, у зв’язку з ситуацією останніх місяців, концерт знову довелося перенести на невизначений час. Зазначено, що вистава переноситься на мирний час, а придбані заздалегідь білети зберігаються. На жаль, під час воєнного стану проводити масові заходи забороняється. Однак, варто зазначити, що з 1 квітня деякі заклади поновили свою роботу.

Нові правила

Так, зокрема, вже запрацювали наші кінотеатри, а Сумська філармонія 26 травня провела концерт на підтримку армії. Звісно, правила відвідування даних закладів дещо змінилися. Тепер, у випадку повідомлення про повітряну тривогу, гостей мають спрямувати до найближчих укриттів. Звісно, це впливає і на кількість доступних місць. Але слід зазначити, що ситуація вельми індивідуальна і для відвідування певної події слід заздалегідь перевірити умови та обмеження, з якими вам доведеться зіткнутися під час відвідування закладів.

Не може не радувати те, що наш культурний простір знаходить способи розважати нас навіть у такий непростий час. Маймо надію, що ситуація покращиться і скоро ми вже зможемо повернутися до звичного нам способу життя!

Comments

.,.,.,.