Одноразові електронні сигарети ELF BAR LOST MARY – невеликий огляд

Бренд ELF BAR є однозначно найпопулярнішим сьогодні в Україні. Тому що він пропонує якісні одноразові сигарети за приємною ціною і щоразу не перестає дивувати своїх шанувальників. З ним завжди можна спробувати нові смаки або познайомитися з новими девайсами.

Вже сьогодні можна купити багаторазові поди, картриджі для pod систем, звичні одноразові сигарети і одноразки нового покоління LOST MARY і все це від одного бренду – ELF BAR.

ELF BAR LOST MARY BLUEBERRY SOUR RASPBERRY

Це один із найпопулярніших смаків одноразок LOST MARY. Фруктовий, з м’ятними переходами та кислим смаком малини – ідеальне поєднання з яким варто розпочати своє знайомство з такою новинкою. Головна особливість одноразових цигарок нового покоління – це можливість їхнього заряджання.

А смаки розкриваються ще яскравіше і насиченіше, ніж це було раніше. ELF BAR зміг вийти на новий рівень і уявити наступне покоління девайсів.

ELF BAR LOST MARY BLUEBERRY

Ще один лідер серед смаків нових одноразових сигарет. Приємна насолода чорниці та її соковитість на всі 100% передаються в нових одноразових сигаретах ELF BAR LOST MARY. Цей смак ідеально підійде любителям фруктів та ягід, адже він покаже цю соковиту ягоду з нового боку.

Цей смак займає друге місце за популярністю, і його часто рекомендують новачкам для знайомства з девайсом. Також йому віддають перевагу і ті, хто раніше курив просто одноразові сигарети, адже смак розкривається по-новому. А досягається це за рахунок унікальної технології, із застосуванням мембран для виведення пари.

ELF BAR LOST MARY TRIPLE MELON

Цей смак є чимось незвичайним. Це поєднання всіх можливих ароматів дині в одному флаконі, яке вас приємно здивує. Це ароматніше і соковитіше, ніж справжня диня. Це найкраще, що ви знали раніше.

Цікавий факт, що ємність акумулятора нових ELF BAR LOST MARY досить велика і вистачає такого девайсу на одній зарядці до 3-5 днів активного куріння. І ваше куріння закінчиться тільки тоді, коли в девайсі закінчиться рідина для куріння.

ELF BAR LOST MARY WATERMELON ICE

Ще один лідер багатьох. Він чудово розкриває всі солодкі нотки ароматного кавуна та передає його соковитість. Ті самі улюблені кавуни херсонські прямо у вас в руках. Навіть узимку ви зможете насолодитися їх ароматом.

А ще ви завжди зможете зарядити свій девайс через звичайну зарядку смартфона. Адже улюблений виробник одноразових сигарет передбачив для вас все.

Comments

.,.,.,.