Дмитро Коляденко: як епатажний сумчанин підкорював шоу-бізнес

Діма Коляденко провів дитинство і розпочав кар’єру саме в Сумах. Рідне місто подарувало йому можливості для творчого зростання і шалене кохання… Далі на sumy-trend.

Творчість – у крові

Діма народився 22 липня 1971 року в місті Північноморську Мурманської області. Батько майбутнього артиста працював будівельником, тому сім’я була постійно переїжджала, часто змінюючи країни та міста. 

Дмитро провів дитинство у Сумах. Творчій потенціал та акторські здібності передалися хлопчику від бабусі – жінка 45 років віддала Сумському драмтеатру.

З дитинства цілеспрямований Діма знав, що буде артистом і всіляко прагнув до цього . У 7 років він пішов до музичної школи за класом фортепіано і почав освоювати інструмент.

Після школи він вступив до Дніпропетровського театрального училища. Саме там він відкрив у собі шалену любов до хореографії. По вісім годин репетицій щоденно не виснажували, а навпаки – були в радість майбутній зірці.

Після училища Дмитро пішов до армії. А ось після служби Коляденко влаштувався у Сумський драмтеатр, де танцював у оперетах. Пізніше він влаштовується артистом театру ляльок і ставить театральні постановки.

Вдосконалювати свої хореографічні дані Коляденко вирішує за кордоном – він вступає до Празької школи сучасної хореографії. Після навчання у столиці Франції Дмитро деякий час працює в рідних Сумах, але згодом вирішує вирушати підкорювати українську столицю.

У Києві його вже шанували і знали як талановитого постановника вистав. А у 1993 році Коляденко разом з дружиною Оленою організували балет «Арт-Класік», який спеціалізувався на танцювальних постановках  для провідних українських артистів.

Перші шоу Діма ставив таким тогочасним зіркам, як Ірина Білик, Таїсія Повалій, L-Кравчук, Олександр Пономарьов.

У 2000-х Коляденко вже ставить номери для українських  мюзиклів –  «Попелюшка», «Снігова королева», «Фігаро». Так поступово Дмитро набуває славу найкращого балетмейстера країни.

В 2003 році Коляденко разом з балетом запрошують взяти участь у записі рейтингової програми «Шанс», де з талантів з народу за один день роблять справжніх зірок на очах у телеглядачів. Саме на цій програмі народилося багато майбутніх українських кумирів. Цікаво, що роблячи оригінальні постановки для інших та спостерігаючи за народженням нових зірок, Коляденко сам ризикнув вперше заспівати на проєкті.

Діма вирізняється яскравими образами, незвичними та навіть часом епатажними луками, не боїться експериментувати зі стилем, дивувати та захоплювати глядачів та слухачів, його вирізняє сміливість та особлива манера поведінки, відвертість і щирість з аудиторією.

У 2008 чоловік Коляденко починає працювати на «Новому Каналі» і стає ведучим «Шоуманії». Він ділиться з глядачами останніми новинами та плітками про зірок, гучні події шоу-бізнесу. Пізніше як ведучий він засвітився у проєктах «Світлі голови» та «Зроби мені смішно».

 З телебаченням Коляденко на «ти». Він встиг побути суддею та хореографом талант-шоу «Фабрика зірок», членом журі танцювального проєкту «Майданс-2», судив всеукраїнські чемпіонати шкільних груп підтримки DJuice Fan.

У 2011 році Дмитро отримав нагороду у номінації «Найстильніший співак року» престижної премії «Кришталевий мікрофон». 

Цікаво, що Коляденко з дитинства любив співати. А після публічного дебюту на проєкті «Шанс» навіть наважився записати сольний альбом, і назвав його … на свою честь – Діма Коляденка. Його прості та танцювальні пісні незабаром стали народними хітами, а яскраві кліпи набули популярності. 

Особисті драми

Особисте життя Дмитра було не менш бурхливим, ніж творче. Він був одружений з хореографом Оленою Коляденко. Пара працювала разом ще в Сумах – в місцевому театрі драми та комедії, згодом саме вони заснували балет «Арт-Класік». Також Олена – засновниця та керівник відомого  балету «Freedom».

У шлюбі в 1993 році у них народився син Філіпп, який теж став музикантом та співаком у гурті KADNAY. Народження первістка Дмитро вважає однією з найзначущих подій у житті. У 2002 році Діма та Олена розлучилися.  

Через кілька років після розлучення Коляденко став співпрацювати з Іриною Білик і закохався у неї. Стосунки пари були яскравими та бурхливими та тривали майже три роки  – з 2003 по 2006 роки.

Прихильники з цікавістю слідкували за епатажними артистами. Коляденко не раз робив коханій пропозицію, проте до РАГСу парочка так і не дійшла. Діма зізнавався, що дуже ревнував співачку і навіть влаштував їй бурхливі скандали. Парі не одразу, але вдалося зберегти дружні стосунки.

Comments

.,.,.,.