Особливості біохімічних аналізаторів крові для ветеринарії

Діагностичні процедури у сучасній ветеринарії проводяться максимально оперативно. Для обстеження домашніх і свійських тварин використовується інноваційне обладнання, яке виконує численні функції в автоматичному чи напівавтоматичному режимі. Зокрема, до таких пристроїв належать біохімічні аналізатори крові.

Переваги сучасних біохімічних аналізаторів крові

Біохімічні аналізатори — це прилади, призначені для дослідження крові та інших біологічних матеріалів і визначення концентрації електролітів, ферментів, ліпідів та субстратів.

Сучасні біохімічні аналізатори крові можуть бути напівавтоматичними та автоматичними:

  • Напівавтоматичні прилади мають обмежений функціонал. Зазвичай вони виконують такі маніпуляції, як діагностика, нагрівання та обробка даних. Також напівавтоматичні аналізатори можуть роздруковувати отримані результати. Робота таких установок неможлива без кваліфікованого спеціаліста, який власноруч здійснює підготовку розчинів і сумішей, задає параметри діагностики. Напівавтоматичне обладнання стане оптимальним варіантом для ветеринарних клінік і лабораторій із невисоким показником відвідуваності.
  • Автоматичні аналізатори. Прилади цієї категорії функціонують майже без втручання спеціалістів. Вони в автоматичному режимі змішують реагенти, піпетують зразок, проводять дослідження та видають висновок із результатами біохімічного аналізу. Такі аналізатори крові підходять для великих клінік і лабораторій, у яких встановлено суворі вимоги до часу виконання діагностичних маніпуляцій і точності отриманих даних. 

Якість і довговічність лабораторного обладнання залежать від виробника. Сучасні рішення для ветеринарії та тваринництва від надійних виробників пропонує компанія БІОВЕТ.

Про БІОВЕТ

Biovet — це постачальник якісного ветеринарного обладнання від провідних світових виробників. Послугами компанії користуються не тільки ветклініки та лабораторії України. До БІОВЕТ звертаються представники фермерських господарств і сільськогосподарських холдингів, яким необхідне надійне діагностичне, лабораторне, хірургічне обладнання та інструментарій.

Серед виробників, з якими співпрацює Biovet, — KARL STORZ, MINDRAY, AGFA HealthCare, BIOGAL, KRUUSE та інші відомі бренди з бездоганною репутацією. Ви можете замовити високоякісне ветеринарне обладнання і скористатися такими перевагами:

  • широкий вибір інструментів і матеріалів, обладнання для ультразвукової діагностики, радіографії, ендоскопії тощо;
  • доступні ціни та мінімальний термін доставки завдяки безпосередній співпраці з виробниками;
  • консультації під час вибору та тестування обладнання.

БІОВЕТ — надійний помічник ветеринарів за будь-яких умов. Переконайтеся в цьому на власному досвіді!

Comments

.,.,.,.