Тинькування, фарба чи емаль — які лакофарбові матеріали обрати?

На сучасному ринку лакофарбових матеріалів представлено чимало позицій, тому інколи розібратися в них буває складно. Пропонуємо вашій увазі короткий огляд найпопулярніших різновидів лакофарбових матеріалів, для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Декоративне тинькування — створюємо оригінальний декор 

В каталозі магазину «ОколоРемонта» ви можете обрати для себе тинькування, котре дозволить створити оригінальні ефекти: 

  • короїд;
  • мозаїка;
  • фактурне покриття;
  • венеційське тинькування; 
  • гротто; 

    перламутр; 

  • мармарино. 

Більшість різновидів тинькування створено для внутрішніх робіт, однак ви можете знайти матеріали, стійкі до впливу вологи.  

Тинькування марморино дозволяє створити незвичайне покриття «під мармур», схожу на античне тинькування. Таке декорування ідеально підходить для інтер’єрів у класичному, античному стилі. 

Досягти незвичного вигляду різних поверхонь дозволяє мозаїчне тинькування FOVEO TECH. Цей продукт складається з пофарбованої мармурової крихти та кварцевого піску, котрі створюють унікальні кольорові композиції. Готову масу можна застосовувати як всередині, так і зовні — для декорування поверхонь біля дверей, на сходових майданчиках. Тинькування відрізняється високою еластичністю, стійкістю до механічних пошкоджень, вологи. Спеціальні компоненти захищають покриття від негативного впливу лишайників та плісняви. 

Витривалі емалі в широкій кольоровій гамі 

Емалеві фарби чи як їх часто називають просто емалі, складаються з плівкоутворючої основи, пігментів, розчинника, функціональних домішок. 

Емаль створює міцне, дуже стійке до зовнішніх чинників, покриття, котре виконує одразу дві функції — захищає покриття від корозії, впливу вологи, створює якісне декоративне покриття. Емалі представлені широкою палітрою кольорів, тож складнощів з вибором у вас не виникне. Емаль може формувати матове чи глянсове покриття, котре надійно приховує дрібні дефекти поверхні. 

Емалі поділяються на декілька типів, залежно від активного компоненту, найпопулярнішими вважаються акрилові, алкідні. 

Акрилові емалі широко застосовуються для проведення робіт усередині та зовні, створення надійного захисту від вологи, механічних пошкоджень. працювати з такою емаллю дуже легко, адже вони не розтікаються, а випадкові патьоки видаляються вологою ганчіркою. 

Алкідна емаль найпопулярніша для обробки металевих поверхонь, на яких стрімко розвивається іржа. В складі алкідних емалей містяться спеціальні лаки та смоли, що блокують подальше прогресування корозії.

Краска фасадная акриловая Sniezka Extra Fasad белая 1 л

Надміцні фасадні фарби 

Сучасні лакофарбові матеріали для фасадів створюють міцне та надійне покриття, котре звужується та розширюється, разом із поверхнею. Ця особливість унеможливлює утворення тріщин на готовій поверхні. Широка палітра кольорів дозволяє підібрати фарбу для фасаду, даху та інших поверхонь на вулиці. Також ви можете обрати базову білу фарбу та додати до неї пігмент за системою RAL.

Comments

.,.,.,.