Проблеми з динаміком смартфона?

 Незважаючи на те, що мобільні телефони популярних марок з кожним роком оновлюються і стають ще більш продуктивними, одна функція все ж таки залишається незмінною – режим передачі та прийому голосових повідомлень. Чим славляться сучасні смартфони від відомих виробників? Правильно, тим, що вони зібрані з високоякісних запчастин, відповідно це поширюється і на динаміки для пристроїв.

  Будь-яке порушення в роботі звукових випромінювачів: сторонні шуми під час розмови, сторонній тріск на максимальній гучності, повна відсутність звуку може свідчити про дуже неприємну поломку, пов’язану з динаміками пристрою. У такому разі деталь потрібно замінити на нову, проте дуже важливо вибирати тільки якісні комплектуючі, щоб найближчим часом така проблема не повторилася. Знайти динамік для смартфонів марки Xiaomi можна тут https://www.aks.ua/uk/catalog/dinamiki/brand/xiaomi

 Основні параметри, які беруть участь у виборі динаміків для пристроїв

  • марка та модель смартфону 

Зважаючи на те, що кожна модель телефону комплектується індивідуальними запчастинами, то й говорити про якусь взаємозамінність не доводиться. Тому кожен смартфон має динамік з індивідуальними формами, елементами кріплення і роз’ємами підключення.

  • тип випромінювача

 Будь-який просунутий смартфон має відразу кілька динаміків. Одна група відповідає за відтворення голосу під час розмови, друга – бере участь у відтворенні багатоголосної поліфонії.

  • розташування

 Залежно від того, в якій частині корпусу встановлено динамік, вибирається його типорозмір та інтерфейс підключення.

 Способи усунення несправностей динаміків

 За наявності відповідних запчастин виникає цілком доречне питання: “Виконати ремонт самостійно або ж звернутися в спеціалізований сервісний центр?”. Якщо руки ростуть із плечей і є деякі навички роботи з тендітною та ніжною електронікою, то спробувати відремонтувати можна і в домашніх умовах, на свій страх та ризик. Але все ж, ідеальний варіант передбачає таки звернення до досвідчених фахівців у цій галузі. По-перше, відповідні організації мають весь необхідний інструмент, а для ремонту мобільної техніки він точно потрібен, бо дідівська плоска викрутка навряд чи зможе допомогти. По-друге, досвід майстрів має також важливе значення, оскільки один необережний рух і телефон може більше не увімкнутися. Отже, краще розглядати лише другий варіант.

Comments

.,.,.,.