Що подарувати молодій парі на новосілля?

Своя квартира чи будинок – це мрія кожної сімейної пари, особливо якщо це молодята, які лише нещодавно почали жити разом. Саме тому, якщо серед ваших знайомих є така пара і у них намічається новосілля, то вам варто добре подумати над тим, що ж презентувати їм у цей день. Звичайно ж, завжди можна обійтися солодощами та квітами, але якщо ви хочете подарувати їм щось цікавіше, то радимо вам ознайомитися з нашими ідеями.

Келихи

Досить простий і очевидний варіант, який повинен сподобатися вашим знайомим. Такий набір може складатися як з двох келихів, які будуть призначені тільки для них, так і з більшої кількості елементів, якщо такі келихи призначатимуться і для гостей. Крім цього, важливо звернути увагу на матеріал виробу та принт, адже від цього залежатиме сам посил вашого знака уваги. Любителям класики краще вручати келихи з богемського скла або кришталю, а прихильникам всього нового можна подарувати келихи із забавними мемами та оригінальними принтами.

Магнітна дошка

Така дошка найчастіше кріпиться на холодильник і на ній можна буде писати різні послання для своєї другої половинки, починаючи від зізнань у коханні та закінчуючи тим, які саме покупки слід зробити в магазині. Ви можете вибрати дошку того дизайну, який здається вам найбільш доречним для цієї конкретної пари, наприклад, це може бути девайс у вигляді тварини, транспортного засобу, рослини, фрукта, героя коміксів і так далі.

Сертифікат на враження

На новосілля не обов’язково дарувати щось, що стане у нагоді вашим друзям виключно вдома, адже після утомливого переїзду вони напевно захочуть десь розслабитися. Тому, ви можете сміливо вибирати один із сертифікатів на https://www.bodo.ua/ та знати, що ваші друзі точно проведуть час із інтересом та користю. Це може бути політ в аеротрубі, вечеря в стейк хаусі, майстер-клас гончарства, spa у темряві, прогулянка на конях, мотодрайв, екскурсія на броварню, vr-квест, вечеря у грузинському ресторані, тур на виноробню з дегустацією тощо.

Сувенір із зображенням кота

Багато хто з вас напевно чув про таку традицію, що під час новосілля найкраще першим запускати в будинок кота. І якщо у ваших друзів немає цієї тварини і заводити її вони не планують, то ви можете вручити їм щось із зображенням кота. Варіантів таких речей дійсно багато, адже це може бути посуд, наприклад, тарілки та чашки, це може бути постільна білизна, картина, статуетки, вази, рушники і так далі.

Настільна гра

Відмінною ідеєю для новосілля є настільна гра, тому ви можете сміливо вибирати саме такий подарунок для своїх друзів. Тим більше, що таких ігор дійсно багато, вони всі різні і ви точно зможете вибрати для товаришів щось особливе. Це може бути маджонг, еволюція, бенг, мафія, уно, твістер, монополія, покер, градус, шпигун, алко шашки тощо.

Звичайно ж, є ще багато хороших та цікавих подарунків, але і серед названих нами варіантів ви точно зможете вибрати той, який ідеально підійде на новосілля саме ваших друзів!

Comments

.,.,.,.